DODATKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO Z ALIEXPRESS?

Czemu nie? Z pewnością wiecie, że Polacy oszaleli na punkcie zakupów na Aliexpress i z pewnością wielu z was też już coś z tej strony kupiło. Nie będę ukrywać, że ja też już kilka rzeczy zamówiłam;) Jak to bywa z zakupami przez Internet jedne są bardziej udane a drugie mniej. Szczerze jednak muszę przyznać, że jeżeli chodzi o wyposażenie wnętrz to wszystkie zakupy były w punkt. Na wstępie również muszę zaznaczyć, że ja osobiście nie kupuję tych rzeczy, bo są tanie (badziewia nie kupuje) tylko, dlatego, że są wyjątkowe. Jako projektant wnętrz mam ten odchył, że lubię mieć rzeczy inne i rzadko spotykane. Oczywiście pojawi się z pewnością wiele komentarzy „a co z atestami”, „to jest nie zdrowe” „to jest nic nie warte „ i tu was zaskoczę, że wszystkie rzeczy, które z tam kupiłam były super  jakości, a co do atestów to niestety, ale w tej kwestii trzeba zejść na ziemię i przestać wierzyć w bajki 80 % rzeczy na naszym rynku pochodzi z Chin i to, że ktoś doczepi do tego metkę z Polską nazwą nic nie zmieni. Ale kto nie spróbuje ten się nie przekona. Tak czy siak chciałam wam przedstawić kilka produktów, które przetestowałam na własnej skórze i mogę je wam polecić z czystym sumieniem.

To, co lubię zamawiać z Aliexpress najbardziej to są plakaty drukowane na płótnie.  Po prostu je uwielbiam. Jest w nich tak duży wybór, że bardzo ciężko się zdecydować :).

 

Wszelkiego rodzaju dekoracje ścienne zachwycają mnie swoją fantazyjnością.   Polecam również naklejki ścienne, są naprawdę fajnej jakości a ceny są śmiesznie niskie. Przy zamawianiu naklejek musicie bardzo uważnie wczytać się w podane wymiary i nie sugerować się samym zdjęciem. Naklejki z reguły dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach.

 

Chyba mam już większość dekoracji drewnianych które można zamówić z Aliexpress. Z pewnością wiele z nich widzieliście w na Polskich stronach za nie małe pieniądze 😉

 

Zamawiałam również dywaniki/maty na podłogę wszystkie były fajne ale trzeba zwracać uwagę na opisy i zdjęcia, bo niektóre są bardzo cienkie. Mi akurat nie zależało żeby to było coś grubego, ponieważ mam ogrzewanie podłogowe, ale jeżeli dla was jest to istotne to trzeba czytać opinie. Tak naprawdę to przy zakupie każdego produktu obowiązkowo musicie czytać opinie i przeglądać zdjęcia zamieszczone przez kupujących.

No i worki na zabawki lub pranie po prostu są SUUUUUUPER!!

Ahhh no i przecudne poduszeczki na sam koniec. No czyż one nie są słodkie 🙂 ?

Mam nadzieję, że mój artykuł przyda wam przy urządzaniu pokoju marzeń waszych szkrabów.

 

 

Zapisz

Zapisz