IDEALNY KOSZ NA PRANIE

W każdym mieszkaniu jest kilka uciążliwych przedmiotów, które oczywiście są niezbędne w naszym życiu codziennym, ale nigdy nie pasują. Jednym z takich elementów jest KOSZ NA PRANIE. No nijak bez niego, ale jakiż on jest trudny w dopasowaniu;). Dlatego też pędzę wam z pomocą i przedstawiam wam kilka fajnych, designerskich koszy oraz pewne rozwiązania DIY.

Pierwszym z rozwiązań, jakie ja lubię stosować w łazienkach, które projektuje, to siedzisko ze schowkiem. Jest raz, że bardzo praktyczne rozwiązanie, a dwa bardzo estetyczne.

I co ważne, jeżeli macie naprawdę małą łazienkę to nie skupiajmy się na tym że ten pojemnik musi koniecznie w niej stać. Czasami warto przemyśleć inną lokalizacje np. sypialnie lub szafę.

Jeżeli została przywołana już do tablicy szafa wnękowa, to oczywiście poza klasycznym koszem wiklinowym który możecie do niej wstawić są też inne opcje. Naprzeciw wyszli nam producenci wyposażenia szaf. Jednak muszę tu zaznaczyć że te kosze są z reguły dość małe więc jeżeli mamy dużą pralkę to raczej nie będą wystarczające.

A no właśnie, jakiej wielkości powinien w ogóle być kosz do prania? Każdy oczywiście chciałby mieć jak największy, ale czy słusznie? No moim zdaniem nie koniecznie. Jeżeli macie małą 6 kg pralkę to, po co wam wielki kosz? I dla takich osób mam propozycję wąskich koszy.

wąski kosz na pranie

Niektórzy z was mogą sobie jednak pozwolić na większy MEGA designerski kosz. Dla was też znalazłam kilka perełek 🙂 . Ja osobiście jestem zachwycona wielofunkcyjną kolekcją mebli bambusowych.

Z pewnością wielu z was będzie zdziwionych zawrotnymi cenami niektórych pozycji, również byłam 😉 ale musicie przyznać również, że niektóre kosze robią mega wrażenie. Ja jednak mimo wszystko jestem fanką rozwiązań nie konwencjonalnych i dla tego znalazłam dla was 3 fajne rozwiązania, które możecie zrobić sami i na pewno nie będą to najdroższe rozwiązania, ale za to SUPER funkcjonalne i estetyczne.

I jak zwykle zachęcam was do nieszablonowego myślenia. Nie zawsze stereotypy, które mamy utrwalone w naszych głowach są tymi najlepszymi rozwiązaniami. Otwierajcie się na nowe opcje i szukajcie idealnego rozwiązania dla was.

Zapisz