KOLOROWO MI !! TĘCZOWE BATERIE ŁAZIENKOWE

 

Każdy kolejny projekt daje mi nowe inspiracje do artykułów. Co projekt to jakaś trudność, co projekt to nowe wyzwanie. I tak też było tym razem, kolejny projekt, kolejna wizja ciężka do realizacji. Ale nie niemożliwa! Dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych, co najwyżej drogie;) no oczywiście jak zwykle to bywa musiałam poświęcić kilka ładnych godzin na przewertowanie całego Internetu, ale się udało wyszukać kilka fajnych rzeczy. Ponieważ naprawdę to zadanie naprawdę nie było łatwe to też pomyślałam, że jest to warte opisania i podzielenia się z wami moją jakże już obszerną wiedzą w tym temacie.

 

Nie wiem jak wam, ale mi osobiście już się znudziły już wszechobecne baterie chromowane i dlatego lubię swoje projekty urozmaicać kolorowymi detalami np. w postaci armatury. Kolorowy panel prysznicowy czy bateria dodają super energii do łazienki czy kuchni przy stonowanej kolorystyce ścian czy mebli. W końcu łatwiej jest wymienić baterię, którą i tak nie wytrzyma do kolejnego generalnego remontu 😉 .

 

I muszę tu zaznaczyć, że samo znalezienie osobno kolorowej baterii czy prysznica nie było tak trudne jak dopasowanie ich do siebie, ponieważ nie wiedząc, czemu bardzo rzadko występują one w kolekcjach. Jak znalazłam baterie wolnostojącą do wanny, która była SUPER, to nie było w pasującym kształcie prysznica, jak znalazłam prysznic to nie było baterii umywalkowych i tak w kółko. No niestety, ale trzeba w tym temacie pójść na ustępstwa i każda bateria jest od innego producenta. Kochani nie bójcie się takich rozwiązań. Nie wszystko zawsze musi być z jednej kolokacji ważne jest tylko, żeby pasowały do siebie kształtem jak obłe to obłe, jak kanciaste to kanciaste. Rzeczą, na którą również zwracam uwagę to pokrętło, lubię jak ma ten sam kształt. Ale ustalmy, co dla jednym jest priorytetem to dla innych jest zbędna fanaberia.

 

Starałam się znaleźć dla was jak najwięcej produktów w różnych konfiguracjach.

 

O ile baterie w kolorze białym, czarnym lub złotym możecie zastosować w komplecie o tyle już w ostrzejszych kolorach odradzałabym pełne kompletowanie. Wystarczy odjechany żółty prysznic i żółte ręczniki lub zielona bateria umywalkowa i wannowa, ale z dodatkiem chromu i zielone akcesoria łazienkowe.

 

 

 

 

Jest kilka firm, które wychodzą naprzeciw takim frikom jak ja, i jest to głównie firma TRES, która wypuściła chyba najobszerniejszą serię kolorowych baterii, ale możemy znaleźć takie produkty również w firmie Deante i TEKA i kilku innych.

 

 

Nie bójcie się zaszaleć, niech wasze mieszkanie będzie wyjątkowe a nie katalogowe :).

Zapisz