OBRAZ NA MIARĘ

Dopełnieniem każdej aranżacji są obrazy, które powinny nadawać pomieszczeniu jego indywidualny charakter. Nie łatwo jest jednak kupić gotowy obraz który by pasował do naszego wnętrza. Gotowe obrazy są albo za małe, albo z duże, nie w tym stylu , nie ta kolorystyka, a jeżeli uda się już gdzieś wyszperać ten odpowiedni to potrafi kosztować krocie. Dlatego też ma dla was kilka pomysłów na oryginalny obraz który możecie zrobić sami. Niestety wymaga to trochę czasu i cierpliwości ale gwarantuję 100 % zadowolenia. Znalezione przeze mnie DIY nie wymagają wielkich nakładów finansowych, ani wybitnych umiejętności plastyczny. Starajcie się nie myśleć stereotypowo, obraz to nie tylko płótno i farba. postarajcie się stworzyć coś niepowtarzalnego i zachwycającego w formie kolorze czy strukturze.

Monochromatyczne wnętrza można ożywić energetycznym obrazem. NIE BÓJMY SIĘ KOLORÓW!

Jeżeli kolorowa sztuka dla was to za mało to może wzory? Już od kilka sezonów temu wzory geometryczne wkroczyły pewnym krokiem na salony i póki co nie zapowiada się, by coś się w tej kwestii miało się zmienić. Obrazy geometryczne robią niespowite wrażenie i są najłatwiejsze w wykonaniu. Jeżeli zaangażujecie do tworzenia swoich małych dzieł sztuki dzieciaki to będziecie mieli przy tym masę zabawy i obraz który stanie się rodzinną pamiątką.

Inspirację możemy znaleźć w każdym zakamarku naszego domu, w szafie, biurku, kosmetyczce i zabawkach naszych dzieci wystarczy otworzyć szeroko oczy. Szukajcie ciekawych kształtów, form czy materiałów i bawcie się nimi.

A na koniec trochę flory we wnętrzu. Obrazy inspirowane naturą będą idealnym dopełnieniem skandynawskich wnętrz, które obecnie królują w naszych mieszkaniach.